Hoşgeldin Lightroom Tv

Adobe firması, biz fotografçılar için çalışmaya devam ediyor.Belki çok büyük bir yenilik gibi gelmese de Lightroom bu sefer yeni nesil Apple Tvler için uygulama geliştirmiş.Uygulama şu anda sadece Lightroom Cloud’da yer alan,Lightroom mobile ile sekronize olan fotograflarımızı veya koleksiyonlarımızı büyük ekranda görebilmemize olanak sağlıyor.

Tabi bu özellikten yararlanabilmek için Lightroom’un yasal kullanıcısı olmanız ayrıca yeni nesil bir Apple Tv(uygulama mağazası içerenlerden) sahibi olmanız gerekiyor.Bir de internetiniz olmalı:)

Eğer bunların sahibi iseniz yapmanız gereken çok basit. Apple Tv yi açıp uygulama mağazasından Lightroom u aratmak ve indirmek.Lightroom mobile ile sekronize ettiğiniz fotograflar ve koleksiyonlar ekranınıza geliyorlar.Fotograflarınızı büyük ekranda görmek bence güzel bir deneyim.

Uygulamaya gelince daha çok yeni ve tabi ki geliştirilmeye açık.Şu anda fotograflarımızı izlemekten başka bir şey yapamıyoruz.(Slayt olarakta izliyebiliyoruz.)Bakalım ileride yeni özellik eklerler mi göreceğiz…

 

Hoşgeldin Lightroom Tv
Hoşgeldin Lightroom Tv

 

Benden haber vermesi….

Lightroomda neyin nesi diye merak edenleriniz olabilir?Bu yazımda biraz! Lightroom dan bahsettim.. Burayı tıklayarak Lightroom hakında en azından birazcık fikir sahibi olabilirsiniz.Lightroom ile ilgili sorularınızı yazının sonudaki yorumlar bölümünden sorabilirsiniz.Elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağımı bilmenizi isterim.

 

 

Siteyi aşağıdaki butona basarak Twitter ‘dan takip edebilirsiniz.

[twitter-follow username=”cektimgitti1″ scheme=”dark”]

 

Siteyi burayı tıkladıktan sonra facebook sayfasını beğenerek takip edebilirsiniz.

Bu yazıyı aşağıda sosyal paylaşım linklerinden paylaşabilirsiniz..Daha çok insanın faydalanmasını sağlayabilirsiniz..

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir