Biz Kimiz?

Biz kimiz ?

Aslında bu kısmı ilk yazı olarak yazmam gerekirdi belki de.Ancak daha siteye içerik olarak bir satır bile yazmadan kendimden bahsetmek istemedim.

Cemal Onur Uçan kimdir?

14 sene önce fotograf makinasıyla tanıştım.Kısa bir muhabbetten sonra aramız işlerimden dolayı biraz soğudu.Son 5 yıldır daha sıkı fıkıyız artık.Antalya da yaşıyorum.Meslek eczacıyım.Fotografla amatör olarak ilgilenmekteyim.Küçük,büyük gruplarla çıktığım yolculuklardaki deneyimlerimi sizlerle paylaşmaktan son derece zevk alacağımı bilmenizi isterim.
Bu siteyi açarken direk adıma bir blog sitesi olsun istemedim. İlerisi için planlar farklı eğer hayata geçebilirsem tabi.Elimden geldiğince kendi deneyimlerimi,gezip gördüğüm yerleri,sizlerle paylaşacağım .Bazen fikirler başka başka olsa da amaç paylaşmak ve anlaşılmaksa gerisi kolay diye düşünüyorum.Kullandığım ekipmanları ayrıca belirteceğim ki onlar hakkında sorularınız veya bana katacaklarınız olursa paylaşmaya ve dinlemeye hazırım.Gerek site için , gerekse içerik ile ilgili soru ve önerilerilerinizi benden esirgemeyin lütfen.

 

1000x-10 stop ND Filtre

Siteyi aşağıdaki butona basarak Twitter ‘dan takip edebilirsiniz.

[twitter-follow username=”cektimgitti1″ scheme=”dark”]

 

İletişim

Email: coucan@cektimgitti.com